Sport 2016/2017

DSC 0163 resizeDnia 10 maja 2017 roku odbył się 2 bieg z cyklu Grand Prix Żoliborza. Tym razem bieg odbył się na ścieżkach wzdłuż Wisły.

Na dystansie 500m najszybciej ze szkoły przybiegła Hanna Wilińska, zajmując 2 miejsce, tracąc do zwyciężczyni jedynie sekundę. Wśród chłopców na tym samym dystansie 3 miejsce zajął Jan Napiórkowski.

W biegu na 1000m na pierwszy miejscach przybiegli nasi uczniowie: Julek Kubaczka ( czas 3 minuty 35 sekund - wynik lepszy od rekordu szkoły o 6 sekund) i Joanna
Golicka z równie rewelacyjnym czasem (3 minuty i 45 sekund).

Gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu z naszej szkoły oraz dziękujemy za kibicowanie rodzicom. Zapraszamy na 3 ostatni bieg z cyklu Grand Prix Żoliborza 31 maja.

Dnia 12 kwietnia 2017 roku 33 naszych uczniowie wzięło udział w biegu z cyklu Grand Prix Żoliborza.
W kategorii dziewcząt na dystansie 500 m. trzecie miejsce zajęła Hanna Wilińska, a wśród chłopców trzecie miejsce zajął Jan Napiórkowski.
Na dystansie 1000 m. wśród dziewcząt na drugim miejscu przybiegła Anna Mlynarczyk, a na trzecim Łucja Rusin. Wśród chłopców bieg wygrał Julian Kubaczka.
Serdecznie gratulujemy wszystkim biegaczom.

Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym odbyły się w naszej szkole już po raz piąty. Z okazji pięciolecia tego sportowego święta, przypominamy wszystkich mistrzów w historii szkoły:

Zachęcamy uczniów, rodziców oraz nauczycieli do wzięcia udziału w cyklu biegów Grand Prix Żoliborza. Pierwszy bieg odbędzie się już 12 kwietnia 2017 roku. Dzieci chętne do udziału w biegu, proszę o zgłaszanie się do nauczycieli wychowania fizycznego. Szczegółowe informacje dostępne na stronie organizatora www.gpzoliborza.pl.

tenis-listopad25 listopada 2016 roku rozegrane zostały Mistrzostwa Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy w Tenisie Stołowym. Uczniowie naszej szkoły zajęli w tych zawodach bardzo dobre 2 miejsce, w składzie: Tymon Dąbrowiecki, Kacper Pawiński i Tomek Gackowski. Wszyscy wyróżnili się wysokim poziomem sportowym i kulturą gry.

Serdecznie gratulujemy

 DSC9853 resize11 listopada 2016 roku odbył się turniej w tenisie stołowym z okazji Dnia Niepodległości. Naszą szkołę reprezentowali: Tymon Dąbrowiecki, Filip Branecki i Tomek Gackowski. Gratulujemy wszystkim zawodnikom gry na wysokim poziomie sportowym.

zdjecie111 września 2016 roku odbył się IX Bieg Rotmistrza Pileckiego. W zawodach uczestniczyli uczniowie naszej szkoły, którzy w swoich kategoriach wiekowych zajęli bardzo dobre miejsca: Joanna Golicka - 1. miejsce, Jan Ratajczak - 2. miejsce, Gabriela Bogajewicz - 3. miejsce, Hanna Wilińska - 4. miejsce, Tomasz Gackowski - 4. miejsce oraz Anna Opar i Jacek Ratajczak. Nauczyciel wychowania fizycznego, Piotr Burnos w biegu głównym na 5 km zajął 45. miejsce.

Zachęcamy do uczestnictwa w biegu w przyszłym roku również nauczycieli i rodziców.
Link do strony z wynikami dzieci http://www.entretiming.pl/wp-content/uploads/2015/03/Pilecki-master-dzieci.pdf

Serdecznie gratulujemy!

Kalendarz

Prep_centre_logo_CMYK.png

English corner

Logo_Mistrzowie_Matlandii.jpg

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin
im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
ul. Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
tel./fax. (22) 864-92-50, (22) 864-51-24
sekretariat@spr3bielany.edu.pl