Osiągnięcia 2016/2017

Z radością informujemy, że Łucja Rusin została laureatką konkursu z jęz. polskiego, Maria Deperas i Maciej Rozpędek laureatami z matematyki. Sophia Knutson otrzymała tytuł finalistki konkursu kuratoryjnego z matematyki. Gratulujemy!

Bardzo dobry wynik uzyskało czworo uczniów z naszej szkoły:
Tomasz Szewczyk i Michał Brzozowski z klasy 5. oraz
Maria Deperas i Sophia Knutson z klasy 6.

Dobry wynik uzyskali:
Marianna Przybylska z klasy 3.,
Cezary Pińkowski z klasy 5.,
Maciej Rozpędek z klasy 6.

Gratulujemy!

Z dumą ogłaszamy, że do III, zarazem ostatniego, etapu konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" zakwalifikowały się dwie uczennice z klasy 6c: Joanna Golicka i Anna Mlynarczyk. Gratulujemy!

W gronie naszych szóstoklasistów mamy czworo uczniów, którzy doszli do trzeciego etapu konkursów kuratoryjnych. Są to:
- w konkursie polonistycznym - Łucja Rusin,
- w konkursie matematycznym - Maria Deperas, Sophia Knutson i Maciej Rozpędek.

Gratulujemy i dalej trzymamy kciuki!

ortografiaW październikowej edycji Ogólnopolskiego konkursu ortograficznego wyróżniono dwie uczennice: Barbarę Gawlik z kl. 5b (14. miejsce) i Łucję Rusin z kl. 6b (15. miejsce). Bardzo dobre osiagnięcia w potyczkach ortograficznych uzyskały szóstoklasistki: Maja Zajdel z kl. 6c (18. miejsce), Alicja Sobiecka z kl. 6a (22. miejsce) i Aleksandra Łapińska z kl.6b (23. miejsce).

Do rejonowego etapu konkursu historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” zakwalifikowali się: Anna Kubalska z kl. 6a, Marysia Deperas i Maciek Pawlikowski z kl. 6b oraz Joanna Golicka, Zofia Kasprzak, Anna Mlynarczyk z kl. 6c.

Życzymy dalszych sukcesów!

Na początku listopada uczniowie piątych i szóstych klas przystąpili do dwóch konkursów kuratoryjnych - polonistycznego i matematycznego. Z języka polskiego do kolejnego etapu udało się przejść trzem uczennicom: Marysi Deperas, Oli Łapińskiej i Łucji Rusin z kl. 6b. W konkursie matematycznym odpowiednią liczbę punktów zdobyli: Marysia Deperas, Zosia Knutson, Maciej Rozpędek, Bartek Stelmach z kl. 6b i Michał Brzozowski z kl. 5b. 

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za Wasze dalsze zmagania!

Kalendarz

Prep_centre_logo_CMYK.png

English corner

Logo_Mistrzowie_Matlandii.jpg

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin
im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
ul. Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
tel./fax. (22) 864-92-50, (22) 864-51-24
sekretariat@spr3bielany.edu.pl