Osiągnięcia 2015/2016

certyfikat Mistrzowie kodowania

Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami prowadzącymi: panią Agnieszką Wachnickąpanem Robertem Setą zostali uhonorowani certyfikatem za aktywne uczestnictwo w programie edukacyjnym Mistrzowie Kodowania mającym na celu upowszechnianie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży. Serdecznie gratulujemy!

 

ŁOWCY TALENTÓWW tym roku w dowód uznania zaangażowania nauczycieli w rozwijanie talentów i zainteresowań uczniów oraz wysokich osiągnięć w ogólnopolskich konkursach przedmiotowych otrzymaliśmy certyfikat Szkoły Łowców Talentów. 

Z dumą zawiadamiamy, że nasi uczniowie z klasy VI A: Kalina Brzozowska, Marianna Komornicka, Jakub Łapiński, Iga Szymańska, Laura Tomann i Stefania Zajdel zdali egzamin zewnętrzny z języka angielskiego Cambridge English Preliminary for Schools (PET), do którego przygotowywali się na lekcjach w naszej szkole. Gratulujemy!

 

Z wielką radością informujemy, że w tegorocznym konkursie Olimpus z języka angielskiego, laureatami zostali:

Serdecznie gratulujemy Mariannie Komornickiej i Łucji Rusin osiągnięcia bardzo dobrych, a Idze Szymańskiej oraz Stanisławowi Słupskiemu dobrych wyników w konkursie Fox z języka angielskiego .

Z wielką radością informujemy o kolejnych sukcesach naszych uczniów - tym razem w konkursie z języka niemieckiego Olimpus. Następujący uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych uzyskali tytuł laureata konkursu:

4c Anna Sroczyńska
6a Marianna Komornicka
6a Jan Dziubak

Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie otrzymują dyplom uznania. Gratulujemy!

Uczniowie klas szóstych stanęli na wysokości zadania. Stres, nerwy, ale przede wszystkim zdolności i dużo wytrwałej nauki, skoro słupki pokazujące wyniki procentowe egzaminu w naszej szkole wyprzedziły te obrazujące zarówno średnią woj. mazowieckiego, jak i średnią gminy Warszawa Bielany we wszystkich kategoriach. Cieszymy się i gratulujemy tegorocznym szóstoklasistom oraz ich nauczycielom.

test-2015-2016

pangeaW finale konkursu Pangea laureatami zostali:
Janek Mazur z klasy 6b  - 1. miejsce (nagroda 500 zł)
Maciej Rozpędek z klasy 5b - 14. mejsce (nagroda książkowa).
Uroczysta gala z rozdaniem nagród i dyplomów odbyła się na uczelni Vistula 20 maja 2016 roku. Gratulujemy!

laureaciNie wszyscy mamy te same zdolności, ale wszyscy winniśmy mieć te same możliwości, aby nasze zdolności rozwijać.
John F. Kennedy

17 maja odbyło się uroczyste zakończenie konkursów przedmiotowych z j. polskiego, matematyki i miniLOGII dla uczniów SP woj. mazowieckiego. Do siedziby Wyższej Szkoły Menedżerskiej zaproszeni zostali również laureaci z naszej szkoły, z klasy 6a: Marianna Komornicka i Eryk Kiepuszewski. Dyplomy wręczali przedstawiciele organizatorów konkursów: Mazowieckiego Kuratorium Oświaty, Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Ośrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów. Marianka odebrała dyplom laureata konkursu polonistycznego, a Eryk dyplom laureata konkursu z miniLOGII. Uczniowie nie muszą się martwić o miejsce w wymarzonym gimnazjum – zdobyty tytuł zapewnia im pierwszeństwo w przyjęciu do wybranej szkoły.

W tegorocznej edycji zostało wyróżnionych lub nagrodzonych 27 uczniów spośród 84 uczniów SP, którzy przystąpili do konkursu.

Nagroda główna: Kajetan Kurtek – klasa 2b

Nagrody: Antoni Iwanowski – klasa 3b, Stefania Zajdel – klasa 6a, Janek Mazur – klasa 6b

Kalendarz

Prep_centre_logo_CMYK.png

English corner

Logo_Mistrzowie_Matlandii.jpg

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin
im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
ul. Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
tel./fax. (22) 864-92-50, (22) 864-51-24
sekretariat@spr3bielany.edu.pl