Sport 2009/2010

W marcu 2010 r. kilkoro naszych uczniów wzięło udział w zimowych Igrzyskach Szkół Niepublicznych w Witowie.
Oto ich niezwykłe sukcesy:

Natasza Parzymies (klasa 4a) zdobyła złoty medal w biegach oraz brązowy medal w slalomie gigancie.

Władek Kastory (klasa 5b) zdobył złoty medal w slalomie gigancie oraz srebrny medal w biegach.

Kuba Zińko (klasa 3a) zajął 6. miejsce w slalomie gigancie.

Gratulujemy!!!

W Mistrzostwach Warszawy Szkół Podstawowych Niepublicznych w dwa ognie usportowione, które zostały rozegrane w styczniu 2010 roku, chłopcy naszej szkoły zajęli dobre, czwarte miejsce, zdobywając piękny puchar, który został przekazany Pani Dyrektor.

Drużyna grała w składzie: Kacper Wlaźnik, Maciej Wolski, Jędrek i Szymon Święciccy, Kuba Brylski, Adam Kiepuszewski, Marek Gietka, Rysiek Łochowski, Janek Bieniek, Ernest Rembiasz oraz Michał Rafałowski (który jako reporter "Sprzymierzeńca" zamieści sprawozdanie z zawodów w najbliższym numerze gazetki). Trenerem zespołu był pan Wojtek Adamczewski.

Gratulujemy!

Najlepsi reprezentanci naszej szkoły w szermierce to: Dominik Pikus (klasa 4c), Adam Grzela (klasa 4a), Ania Bałabanow i Janek Kołodziejczyk (klasa 5c), Daniel Pikus i Antek Ciszewski (klasa 6a) oraz Kuba Marczak (klasa 6b).

13 października 2009 roku odbyły się Mistrzostwa Warszawy w Indywidualnych Biegach Przełajowych XLIII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Gratulujemy Magdzie Kapuścińskiej (uczennicy klasy VIa), która znalazła się w pierwszej dwudziestce, i Władkowi Kastoremu (uczniowi klasy Vb), który zajął I miejsce i zdobył złoty medal, przechodząc tym samym do kolejnego etapu w tej konkurencji czyli Mistrzostw Mazowsza w Biegach Przełajowych.

30 września 2009 roku odbyły się Mistrzostwa dzielnicy Bielany m. st. Warszawy szkół podstawowych w biegach przełajowych. Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy reprezentowali naszą szkołę, a w szczególności Władkowi Kastoremu (uczniowi klasy Vb), który zdobył I miejsce w kategorii chłopców klas piątych, i Magdzie Kapuścińskiej (uczennicy klasy VIa), która zajęła III miejsce w kategorii dziewcząt klas szóstych.

Kalendarz

Prep_centre_logo_CMYK.png

English corner

Logo_Mistrzowie_Matlandii.jpg

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin
im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
ul. Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
tel./fax. (22) 864-92-50, (22) 864-51-24
sekretariat@spr3bielany.edu.pl