Aktualności

plakat_popoludniki.pngPOPOŁUDNIKI to zajęcia popołudniowe dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat w szkołach w Warszawie. Dzieci będą tam mogły spędzić przyjemny, bezpieczny czas. W ramach zajęć organizowane będą zabawy, zajęcia muzyczne, plastyczne, sportowe i inne.
Opiekunami zajęć będą połączone zespoły nauczyciela oraz młodzieży z doświadczeniem w prowadzeniu grup skautingowych. Zawsze będzie też osoba mówiąca po ukraińsku. Mamy i opiekunów dzieci zapraszamy w czasie zajęć dzieci do Klubu dla Mam, gdzie będą odbywać się ukraińsko-polskie spotkania.
Zajęcia odbywać się będą w 4 lokalizacjach w Warszawie (na Mokotowie, Bielanach i Ursynowie oraz w Śródmieściu w godzinach 16-18).

Popołudniki są wspólną inicjatywą Klubu Inteligencji Katolickiej (KIK), Stowarzyszenia Przymierza Rodzin i Szkoły Montessori im. św. Urszuli Ledóchowskiej. Inicjatywa objęta jest patronatem Ukraińskiego Domu w Warszawie.

Ankieta do zgłaszania dzieci do Popołudników dostępna jest po linkiem.

deutschplus.png

anderen.png