Aktualności

14 października odbył się w naszej szkole konkurs informatyczny w ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania CodeWeek. Dotyczył programowania i był przeznaczony dla wszystkich klas 4-8, z podziałem na 4-6 i 7-8.

Konkurs był przeprowadzony z wykorzystaniem aplikacji Quizizz.

Zgłosiło się bardzo dużo chętnych – około 200 osób. W celu wzięcia udziału w konkursie uczniowie musieli użyć dowolnego urządzenia, np. telefonu czy komputera z dostępem do Internetu, i wejść na stronę joinmyquiz.com. Po podaniu kodu – wygenerowanego przez prowadzącego konkurs – i swojego określonego loginu według klucza Imię Nazwisko Klasa, uczestnicy mogli przystąpić do rozwiązywania zadań. Pytań było po 20 dla klas 4-6 oraz 7-8, każde z jedną prawidłową odpowiedzią, na którą uczestnik miał od 30 sekund do 1 minuty. Dlatego uczniowie poza ogromną wiedzą musieli wykazać się też szybkością w udzielaniu poprawnych odpowiedzi.

Oficjalne wyniki konkursu w ramach CodeWeek:

Klasy 4-6
1. Stanisław Lewczuk
2. Wojciech Stańczyk
3. Michał Opar

Klasy 7-8
1. Mateusz Halesiak
2. Szymon Kowalski
3. Marceli Rusin

Dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w konkursie. Serdecznie gratulujemy wiedzy i osiągniętych wyników.

wiodace 4 6    wiodace 7 8

deutschplus.png