Aktualności

Na podstawie specjalnej ustawy dotyczącej szczególnych rozwiązań w walce z epidemią koronawirusa zajęcia w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych na terenie całego kraju zostają zawieszone na okres od 12 marca do 10 kwietnia 2020 r., z czego pierwsze dwa dni (12 marca/czwartek i 13 marca/piątek) to okres przejściowy.

W okresie przejściowym nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie zajęcia opiekuńcze.

Od poniedziałku 16 marca uczniowie nie przychodzą do szkoły.

Kontakt ze szkołą w dniach 16 marca - 10 kwietnia

Sekretariat szkoły w czasie zawieszenia zajęć będzie nieczynny. W sprawach ważnych, niecierpiących zwłoki prosimy o kontakt z wychowawcami, wicedyrektorami ( adresy mailowe na naszej stronie internetowej) lub bezpośrednio z dyrektorem szkoły (dyrektor@spr3bielany.edu.pl) numer telefonu 510 051 686.