odkrywcy1

15 maja 2013 roku reprezentacja szóstoklasistów z naszej szkoły wzięła udział w trzeciej edycji gry terenowej dla uczniów gimnazjum i klas szóstych "WĘDRUJ Z NAMI ODKRYWCAMI" zorganizowanej w Kampinoskim Parku Narodowym. Zajęła czwarte miejsce!

W tym roku motywem przewodnim gry była 150. rocznica wybuchu powstania styczniowego. Impreza objęta została patronatem Dyrektora Kampinoskiego Parku Narodowego i Fundacji Kampinoskiego Parku Narodowego: Ochrona Przyrody, Kultura, Sztuka.

Skład naszej reprezentacji to: Lola Bobet, Natalia Knutson, Marysia Szczurek, Marysia Szafarz, Jadzia Skowrońska, Mateusz Manowski i Wojtek Majchrzak z klasy VIa oraz Justyna Janowska, Małgosia Przyborek, Marysia Poławska, Filip Nesterowicz i Bartek Pacho z klasy VI b.

odkrywcy2