Osiągnięcia 2009/2010

test-2010

 

Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Klasa 6
Daniel Pikus – finalista


XVII Mazowiecki Konkurs Matematyczny „TORUS”

Klasa 4
Franciszek Cudek – laureat

Klasa 6
Daniel Pikus – laureat
Tomasz Czernuszenko – finalista
Mikołaj Głuszkowski – finalista
Magdalena Joniewicz – finalistka
Mateusz Kiciński – finalista


Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

Klasa 2 ("Kangurek")
Alicja Bober – nagroda I stopnia
Michał Gawroński – nagroda I stopnia
Mikołaj Zajdel – nagroda I stopnia
Maciej Pinkowski – nagroda I stopnia
Julia Weśniuk – nagroda I stopnia

Klasa 3
Jakub Kaczmarek – wyróżnienie
Miłosz Skrzyński – wyróżnienie

Klasa 4
Adam Grzela – wyróżnienie
Michał Stankiewicz – wyróżnienie
Michał Siennicki – wyróżnienie
Szymon Święcicki – wyróżnienie

Klasa 5
Łukasz Skrzyński – bardzo dobry
Matylda Dmochowska-Lipska – bardzo dobry
Jan Mikulski – wyróżnienie
Adam Brejżek – wyróżnienie
Maja Zdulska – wyróżnienie
Antoni Kostrzewa – wyróżnienie
Nina Zdral – wyróżnienie

Klasa 6
Daniel Pikus – wyróżnienie
Mateusz Kiciński – wyróżnienie
Tomasz Czernuszenko – wyróżnienie
Wojciech Michałowski – wyróżnienie
Artur Stefaniuk – wyróżnienie


Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "OLIMPUS"

Klasa 4
Michał Siennicki – laureat

Klasa 5
Łukasz Skrzyński – laureat I stopnia
Matylda Dmochowska-Lipska – laureatka


Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „ALFIK”

Klasa 4
Franciszek Cudek – III lokata
Michał Siennicki – III lokata
Michał Stankiewicz – III lokata

Klasa 5
Łukasz Skrzyński – II lokata

Klasa 6
Szymon Krajewski – II lokata


Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „MAT”

Klasa 4
Michał Siennicki – II lokata
Michał Stankiewicz – II lokata

Klasa 5
Matylda Dmochowska-Lipska – II lokata
Filip Kozłowski – II lokata
Jan Mikulski – II lokata
Łukasz Skrzyński – II lokata
Jan Kołodziejczyk – III lokata

Klasa 6
Tomasz Czernuszenko – II lokata
Mateusz Kiciński – III lokata
Antoni Ciszewski – III lokata


Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „PINGWIN”

Klasa 4
Michał Siennicki – laureat
Michał Stankiewicz – laureat
Franciszek Cudek – wyróżnienie
Michał Frybes – wyróżnienie

Klasa 5
Łukasz Skrzyński – wyróżnienie
Matylda Dmochowska-Lipska – wyróżnienie

Klasa 6
Tomasz Czernuszenko – wyróżnienie
Mikołaj Głuszkowski – wyróżnienie


Test Matematyka Plus XIII Edycja

Klasa 4
Michał Siennicki – laureat z wyróżnieniem

Klasa 5
Łukasz Skrzyński – laureat z wyróżnieniem
Matylda Dmochowska-Lipska – laureatka z wyróżnieniem
Jan Mikulski – laureat z wyróżnieniem
Nina Zdral – laureatka z wyróżnieniem

Klasa 6
Tomasz Czernuszenko – laureat z wyróżnieniem
Ewa Korzeniewska – laureatka z wyróżnieniem


Ogólnopolski Konkurs Matematyczny " PANDA"

Klasa 4
Michał Siennicki – laureat

Klasa 5
Łukasz Skrzyński – wyróżnienie
Matylda Dmochowska-Lipska – wyróżnienie

Klasa 6
Tomasz Czernuszenko – laureat z wyróżnieniem
Mateusz Kiciński – wyróżnienie
Antoni Stolarzewicz – wyróżnienie
Wojciech Michałowski – wyróżnienie

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z języka angielskiego "Olimpus" najlepsze wyniki osiągnęli:
Szymon Kość (IVc) - I miejsce
Adam Grzela (IVa), Ksenia Daniłowicz (IVa), Franek Cudek (IVc) i Michał Stankiewicz (IVc) - III miejsce

W Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Fox" bardzo dobry wynik uzyskaliZ: Magdalena Joniewicz (VIb), Adam Kiepuszewski (IVa) i Ksenia Daniłowicz (IVa).

W Konkursie Przymierza Rodzin Matylda Dmochowska-Lipska (Vb) zdobyła II miejsce, zaś Piotr Puzynowski (VIa) zdobył III miejsce.

Trzydzieścioro naszych uczniów przystąpiło w kwietniu tego roku do egzaminu Young Learners English organizowanego przez Uniwersytet w Cambridge. Aż dwadzieścioro dwoje z nich osiągnęło znakomite wyniki. Byli to:

na poziomie Flyers:
- maksymalny wynik: Tomek Czernuszenko i Piotr Parzymies,
- bardzo dobry wynik: Antek Ciszewski, Agata Gackowska, Mikołaj Głuszkowski, Wojtek Michałowski i Magda Stawińska,

na poziomie Movers:
- maksymalny wynik: Szymon Kość, Robert Kaczmarek, Gabrysia Żychlińska-Mielżyńska, Natasza Parzymies, Borys Rembiasz, Natalia Seaman, Michał Stankiewicz i Weronika Wojda,
- bardzo dobry wynik: Franek Cudek, Ksenia Daniłowicz, Wawrzyniec Muszyński-Sulima, Adam Grzela, Ola Wirth i Julek Ziomek.

W konkursie z języka niemieckiego brało udział czternaścioro uczniów z klas IV i V. Najlepszy wynik uzyskała Ida Nawrocka z klasy Vb, zajmując 17. miejsce w kraju (zdobyła 208 na 240 punktów). Z klas IV najlepiej napisali Basia Adamczyk i Adam Grzela z klasy IVa.
Tomek Czernuszenko z klasy VIa doszedł do etapu rejonowego Konkursu Informatycznego "miniLOGIA".

Klasa Ib otrzymała wyróżnienie za scenografię w Konkursie Teatralnym "Brombolandia 2009".

Uczniowie brali też udział w konkursie plastycznym "W krainie dobrej energii", w akcji ekologicznej "Zbieramy kasztany" oraz w akcji "Góra gorsza".

Filip Nesterowicz z klasy IIIb zajął III miejsce w II Warszawskim Konkursie Przyrodniczo-Ekologicznym "Mniszek".

W Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik" wyróżnienia i nagrody otrzymali Jakub Kaczmarek z klasy IIIb oraz Szymon Święcicki z klasy IVb.

Serdecznie gratulujemy Magdzie Joniewicz z klasy 6b, która uzyskała tytuł finalisty kuratoryjnego konkursu polonistycznego.

Z radością informujemy, że Ania Grzymała i Magda Joniewicz z klasy VIb przeszły do etapu rejonowego polonistycznego konkursu kuratoryjnego, Daniel Pikus z klasy VIa zakwalifikował się do etapu rejonowego konkursu matematycznego, a Magda Kapuścińska z klasy VIa - do etapu rejonowego konkursu przyrodniczego.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Kalendarz

KONTAKT

Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3
ul. Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
tel./fax. (22) 864-92-50, (22) 864-51-24
sekretariat@spr3bielany.edu.pl