ikuchnia

Pobierz wersję PDF

Szanowni Rodzice,

iKuchnia jest wirtualną platformą, dzięki której można zamówić posiłki i zapłacić za nie online. Serwis skonstruowany jest w prosty i przejrzysty sposób, a jego obsługa jest przyjazna dla użytkownika. W razie jakichkolwiek problemów i pytań służymy pomocą: email: ikuchnia@ikuchnia.com.pl, tel.: 733 301 522, 575 067 228.

1. Rejestracja

Aby zarejestrować się do serwisu, należy wejść w jeden z dwóch linków:
http://ikuchnia.com.pl/panel/przymierzarodzin_M - dla osób chcących zamawiać posiłki o mniejszej gramaturze (mięso 100g, dodatek skrobiowy 100g, dodatek warzywny 100g),
http://ikuchnia.com.pl/panel/przymierzarodzin_L - dla osób chcących zamawiać posiłki o większej gramaturze (mięso 120g, dodatek skrobiowy 120g, dodatek warzywny 120g),
a następnie wypełnić kolejno wszystkie pola i zatwierdzić przyciskiem Zapisz.

Jeśli wszystkie pola zostały poprawnie uzupełnione, na Państwa adres e-mail zostanie wysłana automatyczna wiadomość. W jej treści znajduje się link, w który należy wejść, aby w pełni aktywować konto w platformie iKuchnia.

Zdarza się, że wiadomości od serwisu iKuchnia trafiają do folderu SPAM w skrzynkach pocztowych. Jeśli wiadomość od nas do Państwa nie doszła, prosimy o sprawdzenie tego folderu.

WAŻNA INFORMACJA DLA ALERGIKÓW
Jeśli zgłaszają Państwo jakiekolwiek przeciwwskazania żywieniowe dzieci, bardzo prosimy o wypełnienie i przesłanie na adres e-mail (ikuchnia@ikuchnia.com.pl) wypełnionej zgody znajdującej się na ostatniej stronie instrukcji w wersji pdf (do ściągnięcia powyżej, po prawej stronie). Jest to wymóg Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

2. Zamawianie posiłków

Aby zamówić posiłek, należy:

1) zalogować się do serwisu iKuchnia, używając danych z formularza rejestracyjnego,

2) wybrać zakładkę Zamów posiłek,

3) wybrać posiłek, korzystając z ramek umieszczonych przy każdym dniu miesiąca (według jadłospisu utworzonego przez firmę cateringową),
Jeśli nie chcą Państwo wybierać dań na każdy dzień oddzielnie, można kliknąć przycisk Wybierz cały miesiąc, a następnie wybrać rodzaj jadłospisu (wegetariański lub mięsny). Wszystkie posiłki zostaną wtedy wybrane automatycznie, zgodnie z jadłospisem przewidzianym przez firmę cateringową.

4) Wybór posiłków należy zatwierdzić przyciskiem Akceptuj wybór.

Uwaga! Posiłki na jeden miesiąc można zaakceptować tylko raz. Przed kliknięciem przycisku Akceptuj wybór prosimy o wybranie posiłków na wszystkie dni danego miesiąca, w których dziecko miałoby zjeść posiłek w szkole.
Po akceptacji nie będzie można edytować ani zmieniać zamówienia. Ta operacja będzie możliwa jedynie po rezygnacji z zmówienia, a następnie zgłoszenia chęci ponownego zamówienia u administratora serwisu.

3. Płatności oraz sposoby jej naliczania

Aby zapłacić za posiłek, należy:

1) wybrać zakładkę Saldo, a następnie zatwierdzić przyciskiem Zapłać,

2) wybrać jedną z dwóch opcji:
   a) Zapłać online w przypadku płatności poprzez przelewy24 (w tej opcji naliczana jest opłata w wys. ok. 2% wartości przelewu),
   b) Zapłać w przypadku przelewu tradycyjnego - dane do przelewu wyświetlą się na dole strony.

Płatności za zamówione posiłki należy dokonać najpóźniej do piątego dnia roboczego włącznie następującego po dniu akceptacji zamówienia.

W przypadku rezygnacji z wcześniej opłaconego zamówienia (można ją zgłosić najpóźniej do godz. 9.00 dnia wydania posiłku, z którego się rezygnuje) pojawia się nadpłata, którą mogą Państwo wykorzystać na inne zamówienia lub otrzymać zwrot pieniędzy na konto.

Uwaga! Pieniądze za anulowane zamówienie nie są zwracane automatycznie, opcję ich zwrotu należy zgłosić do serwisu iKuchnia, korzystając z danych kontaktowych w zakładce Kontakt. Stan niewykorzystanych środków na koncie w serwisie iKuchnia mogą Państwo sprawdzić zakładce Saldo.

Ochrona

Platforma iKuchnia jest objęta programem SSL (strona wykorzystuje specjalne szyfrowanie danych – znacznie zwiększa to ochronę danych przechowywanych na platformie oraz zapewnia bezpieczeństwo płatności). System współpracuje również z Generalnym Inspektorem Danych Osobowych.

serwis iKuchnia

Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3